آموزش پی ال سی در کرج دوره صفر تا صد plc + حضوری مجازی

بنابراین اگر می‌خواهید در یک آموزشگاه فنی پارس حرفه ای معتبر، این دوره آموزش پی ال سی را سپری کنید، مجتمع فنی پارس از بهترین مراکزی است که این دوره را برگزار می‌نماید. این مرکز در پایان دوره پی ال سی فنی حرفه ای یک مدرک معتبر که زیر نظر این سازمان است و در کشور اعتبار بالایی دارد به شما ارائه می‌دهد. کار با پی ال سی، برنامه ریزی و برنامه نویسی آن امری تخصصی است و این موضوع اهمیت آموزش پی ال سی را دو چندان کرده است. اگر شما با پی ال سی، اجزا plc، و نحوه کار با آن، برنامه نویسی پی ال سی آشنایی نداشته باشید ممکن است به دلیل برنامه ریزی اشتباه مشکلات بسیاری را ایجاد کنید. بنابراین آموزش plc موضوع مهمی است که پیش از ورود به این شغل بایستی به صورت تخصصی دوره plc را گذرانده باشید. آموزشگاه نوین البرز همچنین دوره های آموزشی گسترده ای نیز در رشته های برق، تعمیراتی و مهارتی برگزار می کند.

دانلود فیلم آموزش PLC مهندس یار (نمونه)

دوره آموزش plc شامل آموزش پی ال سی از پایه تا پیشرفته بوده و در دو دوره plc درجه یک و دوره plc درجه ۲ برگزار می گردد. در این دوره آموزشی، آموزش پی ال سی دلتا، آموزش پی ال سی زیمنس، آموزش برنامه نویسی plc و غیره آموزش داده می شود. آموزشگاه فنون برق دوره پی ال سی را به صورت تضمینی برگزار کرده و کارآموزان پس از پایان دوره به راحتی می توانند وارد بازار کار plc شده و درآمد زایی کنند.

تخفیف ویژه 10 درصدی دکتر برد در تمام بخش های دوره آموزش PLC

شرکت فنی و مهندسی دکتر برد برای اسکان دانشجویانی که از شهرهای دیگر به مجموعه دکتر برد می‌پیوندند، خوابگاه‌هایی را در نظر گرفته است که نزدیک ترین مسیر را به شرکت خرید plc زیمنس دارند. سری Delta PLC DVP یکی از پرکاربردترین تجهیزات این برند است که دارای سرعت کارکرد و ثبات بالا و همچنین قیمت مناسب و اعتماد زیاد است. سری DVP خود به مدلهای مختلفی مانند DVP-SS ، DVP-SS2 ، DVP-EH3 ، DVP-ES2 ، DVP-SX تقسیم می شود. در این دوره یاد می‌گیرید چگونه از ورودی و خروجی دیجیتال و آنالوگ استفاده نمائید. بهتر است در نظر داشته باشید که میزان درآمد شما در بازار کار plc رابطه مستقیمی با میزان تخصص شما دارد؛ به این معنی که هر چقدر دانش و اطلاعات شما در این حوزه غنی‌تر و جامع‌تر باشد، به همان میزان، درآمدی که از آن می‌توانید کسب کنید بیشتر خواهد بود.

  • PLC استهلاک مکانیکی ندارد بنابراین علاوه بر طول عمر بیشتر ، نیازی به سرویس و تعمیرات دوره ای ندارد .
  • مهندس یار یک شرکت دانش بنیان و جزء اولین تولیدکنندگان آموزش های تخصصی مهندسی در کشور از سال 1390 می باشد.
  • همانند شخصی که با شرکت در کنکور سراسری، قبولی در دانشگاه و انتخاب رشته، برای آمادگی فعالیت در بازار کار آن رشته، چهار سال تحت آموزش قرار می گیرد، افراد علاقه مند به رشته های جانبی نیز باید دوره های آموزشی مختلف را بگذرانند.
  • از این رو در عصر جدید، مهارت PLC از ملزومات رشته های برق و الکترونیک به نظر می رسد.

اما با این وجود بازار کار در ایران نیز برای شغل PLC بسیار پر رونق می باشد. در صنایع موجود در ایران از پی ال سی دلتا و زیمنس استفاده می می شود و با کسب مهارت در این دو نوع PLCمی توان به درآمد بالایی دست یافت و آینده شغلی خود را تضمین نمود. برخی از افراد معتقدند که برای آموزش PLC جستجو در اینترنت و مشاهده ویدئوهای آموزشی یا خواندن جزوه و کتاب کافی بوده و می‌توان از این طریق کار با پی ال سی و برنامه ریزی و برنامه نویسی آن را یاد گرفت. Plc زیمنس انواع گوناگونی دارد که دوره PLC فنی حرفه ای به طور کامل این پی ال سی و انواع آن آموزش داده می شود.

تعجب نکنید که بسیاری از ماشین های بزرگ کارخانه ها با کمک ابزاری با نام PLC کنترل و هدایت می گردند. اگر پی ال سی به درستی برنامه نویسی شده باشد و هدایت آن توسط یک متخصص انجام گیرد، گزارش های بی نظیر مدیریتی حاصل کار با پی ال سی خواهد شد. شاید ورودی ، خروجی و بازخورد پی ال سی در صنایع مختلف تفاوت هایی داشته باشد، ولی بازار کار وسیع PLC موجب شده که افراد بادانشی کاربردی جذب صنایع متنوع شوند.

آموزش پی ال سی در کرج دوره صفر تا صد plc + حضوری مجازی

ویژگی مهم این آموزش PLC این است که هر دو محیط کاری نرم افزار شرکت زیمنس یعنی سیماتیک منیجر و تیا پورتال در آن آموزش داده شده است. همچنین در انتهای این مجموعه 7 پروژه نمونه اجرا شده که می تواند شروع خوبی برای دانشجویان و مهندسان برق باشد. همانطور که از نام plc برمی آید، این قطعات و دستگاه ها، توسط برنامه هایی که مهندسین به آن ها می دهند، عهده دار وظایفی خاص می شوند.

مشاوره رایگان پیش از ثبت نام

چراکه اکثر توانایی در این حوزه به برنامه‌نویسی ختم می‌شود موردی که برای افراد کهن‌سال به‌هیچ‌وجه جالب نمی‌باشد (البته هستند کسانی که همواره خود را به‌روز نگه می‌دارند و از یادگیری دریغ نمی‌کنند تا بتوانند در مسیر رشد شخصی ثابت‌قدم و استوار ادامه دهند). به همین دلیل یادگیری و در کنار آن حرفه‌ای شدن برای شما مهندسین قاعدتاً گزینه ساده‌تری خواهد بود. با ورود به دنیای مدرن و سبک جدید از زندگی، اینترنت جایگاه ویژه ای در آموزش و پرورش، کسب و کار و روابط افراد ، پیدا کرده است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار