اتاق فرار فیلم ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد-آل اسکیپ

در حین بازی از انجام هر گونه شوخی فیزیکی با هم تیمی های رزرو اتاق فرار ماماچه خود خودداری فرمایید. بازیکنان نباید به وسایلی که علامت ممنوع روی آنها زده شده است، دست بزنند. پس اجازه دهید هر کس کاری را که در آن توانایی دارد انجام می دهد. تا به این صورت زمان بازی خود را از دست ندهید و برای وقت خود برنامه ریزی کنید. لطفا همیشه حداقل 15 دقیقه زودتر از شروع سانس در مجموعه حضور داشته باشید. سلامت شما اولویت اول ماست، لطفا قبل از ورود به مجموعه این مطلب را مطالعه فرمایید.

  • چه ژانری را بازی کرده‌اید و یا دوست دارید چه ژانری را بازی کنید؟ یادتون نره که ما عاشق شنیدن نظرات و تجربیات شما هستیم.
  • طرفداران اتاق قرار بر خلاف تصور از قشر خاصی از جامعه نیستند و این بازی به عنوان اعتیادآور ترین و یکی از پرطرفدار ترین سرگرمی های جهان شناخته می شود که قادر است عموم افراد جامعه را تحت تاثیر قرار دهد.
  • مجموعه اتاق فرار اسکیپ می در حال حاضر سه شعبه در مجتمع تجاری کورش، مجتمع مارینا مال چالوس و شهرک توریستی نمک‌آبرود با هفت بازی متفاوت و جذاب دارد.
  • اما به طور کلی قوانین اتاق فرارهایی وجود دارند که در مورد تمام ژانرهای بازی حاکم است.
  • چه تنها یک نفر به دنبال حل معما باشد و چه اینکه همه بر سر یک سرنخ وقت خود را هدر کنند، باعث شکست در بازی خواهد شد.
اینکه چطور با این بازی روبه‌رو می‌شوید، کاملا به شما بستگی دارد و ممکن است این بازی برای شما یک تجربه زیبا و هیجان‌انگیز یا هولناک و فلسفی باشد. اتاق فرار آرماگدون از جمله خاص‌ترین اتاق‌های فرار تهران به حساب می‌آید. اگر فیلم‌های زامبی و آخر زمانی را دیده باشید، متوجه این عبارت می‌شوید. در حقیقت داخل اتاق فرار آرماگدون باید برای زنده ماندن تلاش کنید.

مزایای حضور در بازی های اتاق فرار نسبت به دیگر بازی های گروهی[ویرایش]

اتاق فرار فیلم ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد-آل اسکیپ

اصلا نگران این قضیه نباشید چون هر زمانی که شما به مشکل بخورید گیم مستر اتاق فرار کنار شماست و راهنماییتون میکنه. اتاق فرار انیگما سعی کرده تو طراحی اتاق فرار و طراحی معمای اتاق فرار فضایی رو ایجاد کنه که شما از موضوع بازی به شدت لذت ببرید و ی خاطره خیلی خوب از اتاق فرار رو برای خودتون بسازید. گیم مسترهای اسکیپ روم انیگما هم همیشه سعی میکنن لحظات شادی رو برای شما رقم بزنن تا بهترین خاطره اتاق فراری خودتون رو داشته باشید. برای رزرو اتاق فرار باید روی اسکیپ روم موردنظر خودتون کلیک کنید و بعد از ثبت نام در سایت اتاق فرار تعداد نفرات خودتون رو انتخاب کنید و برای روز رزرو اسکیپ روم خودتون آماده باشید.

اتاق فرار (تنهایی) ارائه شده توسط مجموعه ، این اتاق فرار در محله تهرانپارس تهران واقع شده است. بازی‌‌های مهیج، بازی‌‌های فکری با موضوعات خاص، بازی‌‌هایی با داستان‌‌های جنگی، تفریحی سالم و گروهی برای خانواده‌ها، دوستان، همکاران و همکلاسی‌ها است که همگی با بیشترین تخفیف‌ها و بهترین کیفیت، خدمات خود را به شما ارائه می‌کنند. این مراکز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مثل ضدعفونی مستمر محیط و پذیرش محدود مراجعین، آماده خدمت‌رسانی به شما هستند. حداقل ورودی اتاق فرار ۴ نفر می باشد در صورتی که تعداد شما کمتر از ۴ نفر باشد هزینه همان ۴ نفر از شما دریافت میگردد .

پیشنهاد می‌شود قبل از این که در اتاق فرار تنهایی بازی کنید، تجربه‌ی حداقل یک اتاق فرار دیگر از مجموعه‌ی ما را داشته باشید. با توجه به معماهای پرتعداد و روند متفاوت بازی، گروه‌هایی که تجربه اتاق فرار را دارند از تنهایی لذت بیشتری خواهند برد. بهترین کار اینه که بپرسید کسی فوبیای تاریکی، فضای تنگ، بسته شدن و …

اتاق فرار یوخابه

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار