بازار داغ خرید و فروش مجوز تاکسی+جدول | taxibaazaar

بازار داغ خرید و فروش مجوز تاکسی+جدول | taxibaazaar تاکنون سه محصول از این برند به بازار ایران معرفی شده‌اند و در آینده نزدیک مینی‌ون هایما 7X نیز به خودروهای دیگر این برند اضافه خواهد شد. اگر خودروهای چینی را از لیست قیمت ایران خودرو حذف کنیم، عنوان گران‌ترین محصول تولید داخل این شرکت به دنا پلاس توربوشارژر اتوماتیک تعلق می‌گیرد. همچنان دنا جوانان در لیست قیمت ایران خودرو حضور ندارد. دیگر گزینه‌های بخش دنا، دنا پلاس ساده و دنا پلاس توربوشارژر دنده‌ای هستند. این محصول از پلتفرم مشترک با پراید استفاده می‌کند و به عنوان یک خودروی اقتصادی پرفروش در ایران حاضر شده است. بسیاری از قطعات تیبا با پراید مشترک است و درنتیجه هزینه‌های تعمیرات آن چندان بالا نیست.

پژو پارس موتور جدید XU7P، مدل ۱۴۰۱

سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران در اطلاعیه ای درباره خرید و فروش تاكسی بدون اخذ مجوز از این خرید و فروش تاکسی دنده ای در تهران سازمان هشدار داد. این افراد با بهره گیری از روابطی که دارند به جای امتیاز یک خط، امتیاز چند خط را برای تاکسی ها تهیه می کنند و با استفاده از این موضوع تاکسی را به قیمت بالاتری به فروش می رسانند. به طور مثال برای تاکسی های فرودگاهی مجوز فعالیت در فرودگاه مهرآباد و امام خمینی را همزمان تهیه می کنند و تاکسی را به قیمت بالاتری به فروش می رسانند. شاید در ابتدای امر قیمت تاکسی هایی که برای فروش گذاشته شده اند برای افزاد معمولی پرت و غیرواقعی جلوه کند اما برای دلالان و کسانی که متقاضی خرید تاکسی هستند چندان هم پرت و بیراه نیست. قیمت بازاری خودروها در سایت باما، بصورت روزانه آپدیت شده و تا حوالی ساعت 13 منتشر می‌شود.

  • بنابر آمار تجمیعی تولید شرکت ایران خودرو در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲، تولید ۷ خودرو پژو ۲۰۶ ،پژو پارس، پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما، سمند ال ایکس، دنا، رانا گیربکس ۶ دنده و پژو ۴۰۵ دوگانه‌سوز متوقف شده است.
  • این طرح از فردا یکشنبه ۱۸ دی‌ماه به مدت سه روز برای سه گروه متقاضیان عادی، طرح جایگزینی خودروهای فرسوده و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اجرا خواهد شد.متقاضیان نهایی شنبه ۲۴ دی‌ماه از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی انتخاب خواهند شد.
  • پژو 207 با موتور TU3 به نوعی جایگزین پژو 206 تیپ 2 محبوب خواهد شد که بیش از دو دهه روی خط تولید ایران خودرو قرار داشت.
همچنین موتور و گیربکس تیبا در صورت نگهداری مناسب، استهلاک پایینی دارد و معمولا به این زودی‌ها خراب نمی‌شود. ضمنا تیبا با سوخت سی ان جی مشکلی ندارد و درنتیجه هزینه مصرف سوخت آن بسیار مناسب است. جلوی قیمت اعلام شده برای خودروها، سال تولید و شرایط خودروی تحویلی نیز ثبت شده است. اسم تمامی مدل‌های یک برند همراه با تریم مورد نظر در ستون سمت راست لیست شده است. ۱۰ – با توجه به اهمیت و گستردگی طرح نوسازی تاکسیهای فرسوده، انتظار میرود کلیه نمایندگی های مجاز مشارکت و همکاری نمایند. ضمناً نتیجه درخواست های واصله پس از بررسی و انتخاب نمایندگی جایگزین به اطلاع نمایندگی درخواست کننده خواهد رسید.

مراسم قرعه‌کشی به‌صورت مستقیم از طریق سایت ایران خودرو به نشانی ‌‌ikco.ir و صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir پخش خواهد شد. افتتاح حساب وکالتی صرفاً برای متقاضیان عادی است و مادران و متقاضیان نوسازی خودروهای فرسوده از این موضوع مستثنا هستند. در این طرح، چهار محصول وانت آریسان دوگانه سوز، راناپلاس، سورن پلاس بنزینی و پارس با موتور XU۷ با موعد تحویل از چهارماهه تا یک ساله با اختصاص سود مشارکت عرضه می شود.

این موتور جستجو جهت سهولت کاربران ایرانی، میلیون‌ها آگهی از چندین سرویس دادوستد آنلاین معتبر جمع‌آوری کرده است. موتور جستجوی هوشمند آگهی گنجه باهدف دسترسی آسان‌تر کاربران به نیازمندی‌های خود، فعالیت می‌کند. گنجه بیش از 15 سرویس دادوستد آنلاین کالا و خدمات فعال را شامل دیوار، شیپور، باما و…

سمند تاکسی مدل 86 خطی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار