بایگانی‌های ارزان ترین اتاق فرار تجهیزات شهربازی سیدا الکترونیک | allescape

بایگانی‌های ارزان ترین اتاق فرار تجهیزات شهربازی سیدا الکترونیک | allescape

در شهر تهران، پایتخت ایران تعداد زیادی تفریح وجود دارد که اتاق های فرار تهران یکی از این تفریحات مهیج محسوب می‌شود و در حال حاضر اتاق های فرار تهران طرفداران زیادی دارد. چراکه انجام این تفریح بسیار سرگرم‌کننده و درعین‌حال ترسناک است. به همین دلیل توصیه می‌کنیم برای داشتن تجربه‌ای متفاوت و مهیج به اتاق های فرار تهران مراجعه کنید. در ادامه با همراهی دیجی چارتر می‌توانید بهترین اتاق های فرار تهران را بشناسید. اگر شما جزو طرفداران فیلم‌های جنایی باشید، حتما سکانس‌های مربوط به حل معما و نجات خود را دیده‌اید.

جنگ پازل شو کیش تخفیف بلیط

اتاق فرار یا Escape Room در واقع مکانی است برای انجام یک بازی طراحی سایت اسکیپ روم هیجان‌انگیز گروهی. در بازی اتاق فرار مشارکت‌کنندگان در بازی، یک بازی گروهی و معمایی را انجام می‌دهند. در بازی اتاق فرار، در یک فضای از پیش آماده شده قرار می‌گیرید و از شما خواسته می‌شود که به هدفی که از قبل مشخص شده برسید.

  • دقت کنید که تمامی بازی‌ها برای سن ۱۶ سال به بالا طراحی شده‌اند.
  • همچنین اگر در طول بازی به مشکل خاصی برخوردید، می‌توانید با اپراتور تماس بگیرید.
  • بازی اتاق فرار شما را وارد یکی از این داستانهای هیجان انگیز می کند و شما در آن نقش اول را خودتان بازی خواهید کرد.
  • گاهی طراحی بازی به قدری به دنیای واقعی نزدیک می‌شود که اغلب بازیکنان، احساس می‌کنند در یک فضای واقعی به دنبال اشیاء واقعی و معماهای واقعی هستند.
  • اتاق فرار دوگیان دومین اتاق از مجموعه ساعت شنی است که در منطقه شاهین ویلای کرج قرار گرفته است.

می‌‌توانید با مراجعه به این قسمت‌ها، در مورد خدمات آن‌ها اطلاعات بیشتری کسب کنید. شما همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه هرکدام از مراکز اطلاعات بیشتری درباره تمهیدات بهداشتی آن‌‌ها به دست بیاورید. فقط افراد بالای 16 سال می‌‌توانند در این بازی‌‌ها شرکت کنند و مناسب کودکان نیست. اگر به ژانرهای جنایی علاقه داشته باشید، به احتمال زیاد این مورد همان چیزی است که به آن نیاز دارید.

اتاق فرارهای هر شعبه، متنوع است و سلایق مختلف می‌توانند از آن لذت ببرند. همچنین در هر شعبه فضای انتظار مناسب و امکان ارایه نوشیدنی قبل و پس از بازی فراهم شده. اتاق فرار شیفت شب یکی از متعدد بازیهای مجموعه دایموند است که در منطقه شاهین ویلای کرج قرار گرفته است. در جریان این بازی شما به کمک یکی از دوستانتان میشتابید، دوستی که تنها پرسنل شیفت شب یک سردخانه است و از شما تقاضای کمک کرده! شما با اینکه میدانید این کار غیر قانونیست، نمیتوانید درخواست کمک دوستتان را نادیده بگیرید و… شما میتوانید اتاق فرار شیفت شب کرج را به صورت آنلاین از سایت تایم فور فان رزرو کنید.

اتاق فرار کارما

در این اتاق فرار که در کشتی فرضی آرمادا قرار گرفته، طی زمانی حدود 2 ساعت شما باید معماهای گوناگونی را حل کنید تا بتوانید خود و هم‌تیمی‌های‌تان را نجات دهید. تم این بازی ترسناک است؛ و مدت‌زمان آن یک ساعت و پانزده دقیقه است. داستان این اسکیپ روم کیش، با رخ دادن قتل‌هایی زنجیره‌ای در یک موزه آغاز شده و تیم شما مسئولیت کشف معمای این قتل‌ها را برعهده خواهد داشت. شعبه جردن، جزو قدیمی‌ترین شعب مجموعه اسکیپ روم دات آی آر در تهران است. این شعبه در تابستان 1396 با اتاق فرار متفاوت و کاراگاهی سرقت شروع به کار کرد و چند ماه بعد در آذرماه همان سال با اتاق فرار شام آخر در ژانر دلهره آور و درجه سختی بالا تا امروز به فعالیت خود ادامه داده است. در این شعبه امکاناتی مثل فضای کافه موجود نیست اما دارای فضای انتظار مناسب قبل از بازی است.

اتاق فرار تسخیر، یکی از ترسناک‌ترین اتاق های فرار تهران

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار