تعبیر اسب سفید در خواب دیدن اسب سفید سوار شدن در خواب تعبیرکده-Horse Daily

این قصه از سری قصه های صوتی شب بخیر کوچولو با صدای زیبای مریم نشیبا است. برای گوش دادن به قصه های صوتی بیشتری از مریم نشیبا می توانید روی تگ مریم نشیبا در پائین این مطلب کلیک کنید. کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه کتاب horses war فردا می باشد. کلیه محصولات ارائه شده در این سایت مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران به فروش می رسند.

  • احتمال دیگر آن نشانۀ یادبودی برای گرویدن ساکسون ها به آیین مسیحیت بوده است و یا این که دروئیدها یا رومیان به منظور هدفی ناشناخته آن را ساخته اند.
  • این صفحهٔ ابهام‌زدایی مقاله‌های مرتبط با عنوان همین صفحه، اسب سفید را فهرست می‌کند.
  • اگر یک پیوند داخلی شما را به اینجا هدایت کرده‌است، در صورت تمایل آن پیوند را برای اشارهٔ مستقیم به مقالهٔ مورد نظر تغییر دهید.
  • براى ثبت نظرات، انتقادات، پیشنهادات و شکایات میتوانید از طریق دکمه زیر اقدام نمایید.

جواب و پاسخ اسب سفید در حل جدول بازی جدولانه از سایت جوابگو دریافت کنید. کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت “ناشناس” استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید. گیسوم سامانۀ سفارش و پیگیری تهیۀ کتابه.

تعبیر خواب که ماشین من در خواب منفجر می شود

میان اسب آفینگتن و اسبِ تصویر شده بر سکه های طلا و نقرۀ رایج در بخش جنوب شرقی انگلستان در پایان عصر آهن آغازین شباهت سبکی دیده می شود. روی دو دست ساختۀ مربوط به یک دوره، یعنی سطل های اِیلزفورد و مارلبورو، اسب های مشابهی دیده می شوند. همچنین دژتپۀ کاخ آفینگتن، که در مجاورت مکان یاد شده قرار دارد، متعلق به عصر آهن آغازین است. طبق حفاری های اخیر، از عصر مفرغ به این سو از این محل بسیار استفاده شده است و اگرچه اسب سفید احتمالاً هم زمان با این دوره نباشد، بعدها تغییری در چشم انداز ایجاد کرده است.

تعبیر اسب سفید در خواب دیدن اسب سفید سوار شدن در خواب تعبیرکده-Horse Daily

اگر در خواب اسب سفیدی را ببینید که پایش شکسته است و ناله میکند به این منظور است که فردی مهم را در زندگیتان از دست می دهید و این باعث عذاب و ناراحتی شما می شود. تعبیر خواب اسب سفید نشانه خوشحالی و سعادت در زندگی است و همچنین به این معناست که به خواسته و آرزوهای خود می رسید. از سال ها پیش در قلعه ی ریکروین اتفاقات غیر قابل توضیحی مشاهده شده است. برای راگنی هم منظره‌ی چهار ستون سنگی که عمود ایستاده و دایره‌ای تشکیل داده‌اند، بسیار غریب و وحشتناک است. با دیدن اسب سفیدی که در یک چشم به هم زدن ناپدید می شود و دیگر هیچ نشانه‌ای از آن باقی نمی ماند، راگنی اطمینان حاصل می‌کند که آن موجود با جهان ماورا در ارتباط است. اگ در خواب اسب سفیدی را ببنید که با شما حرف میزند نشانه این است که مورد بی مهری فردی قرار میگیرید و دیگران به شما بی اعتنایی میکنند.

عقیدۀ رایج این است که اسب آفینگتن توتم یا شیء آیینی برای قوم بلژها بوده است، قومی که از ۵۰پ م و ۵۰م بخش اعظم جنوب شرقی انگلستان را اشغال کرده بود. در سرزمین پادشاهی پیشین وسکس (استان های جنوبی و جنوب غربی انگلستان) یازده پیکرۀ اسب سفید یافت شده است. اگر شخصی در خواب ببیند اسبی که تعقیب می کند رنگ قهوه ای دارد ، این فال خوبی است که بر او و خانواده اش غلبه خواهد کرد و خدا بهتر می داند. یک اسب بور می تواند نشان دهنده پیروزی بر دشمنان یا غلبه بر مشکلات باشد ، به خصوص اگر خواب بیننده ببیند که یک اسب بور و نه سیاه خریداری می کند.

ریوان – پرواز

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار