دانلود پایان نامه ترمینال مسافربری با طراحی زیبا و اختصاصی | memarinavaz

در صورتی که ظرفیت بیش از ۳۰ وسیله در ساعت مورد تقاضا باشد.احداث پایانه نیمه متمرکز توصیه میشود. طراحی برای سرویس دهی به اتوبوس.مینی بوس و ون براساس ظرفیتها و تعداد توقفگاهای زیر صورت میگیرد. خدمات جانبی خودروها از جمله تسهیلاتیست که تنها در پایانه های متمرکز لحاظ میشود. طراحی ویلای کوچک تعویض روغن.تایر و بالانس چرخ.خدمات الکتریکی و برق و باطری….

پاورپوینت پایانه مسافربری کرمان به همراه ضوابط طراحی ترمینال

در پایانه های بین شهری بار و اثاث مسافر عموما در مبادی سالن های انتظار صورت گیرد. باجه های تحویل توشه موظف خواهند بود تا پیش از آغاز سفر، بار و اثاث مسافران را تحویل گرفته و رسیدی (مبنی بر تحویل بار) به مسافر ارائه دهند. حداکثر مسافت بین اتاق تحویل توشه و سکو های خودروی طرح نباید از 22 متر تجاوز کند. ترمنیال مسافربری به مکانی اطلاق می‌شود که با برخورداری از یک یا چند سالن بزرگ و بخش‌هایی جهت سوارکردن و پیاده کردن مسافرین، به جابجایی بار و افراد بین شهرهای مختلف می‌پردازند. امروزه ترمنیال‌های مسافربری متعددی در سراسر جهان وجود دارند که با برخورداری از ناوگانی متشکل از وسایل حمل و نقل عمومی متعددی که در راس آنها انواع اتوبوس‌ها قرار دارند، سهم بزرگی از صنعت حمل و نقل مسافر و بار بین شهرها و کشورهای مختلف را به خود اختصاص داده‌اند. مهمترین جزء هر پایانه که در ارتباط مستقیم با مراجعین قرار می گیرد، سالن ها هستند.

مقالات و رساله های معماری

بخشهای اداری در طبقه فوقانی بخشهای خدماتی درطبقه میانی وسالن اصلی در طبقه همکف قرار پاورپوینت برنامه فیزیکی ترمینال می گیرد. جهت عضویت در خبرنامه ایمیلی ما ایمیل خود را در کادر زیر وارد کرده
و سپس دکمه Enter را بفشارید. يكي از مسائلی كه بايد در طراحي ترمينال ها رعايت شود توجه به معلولين حركتي̵ جسمي مي باشد كه در واقع در هر محيط شهري و اجتماعي بايد رعايت شود. همانطور كه مي دانيم يكي از مهمترين مسائلي را كه در تمامي عرصه هاي زندگي نقش مهمي را ايفا مي كند اقتصاد مي باشد و حتي پاي خود را در مكتب هاي جهاني و ايدئولوژي ها باز كرده است. همانند مكتب ماركسيسم كه زيربناي فكري و مسير اصلي ايدئولوژي خود را  بر روي اقتصاد قرار داده است. در كل خيلي از اين نقل و مكانها بيشتر بخاطر تجارت و مسائل اقتصادي مي باشد.

  • ایستگاه های اتوبوس رانی در دسته های ایستگاه های خیابانی یا شهری، ایستگاه های آزادراهی، پایانه ها دسته بندی می شوند که هر یک استانداردهای معماری و شهرسازی لازم به خود را دارا هستند.
  • سایت VrayShop با 11 سال سابقه فعالیت،اولین و بزرگترین سایت خدمات آنلاین برای دانشجویان معماری است.
  • در نظر گرفتن تسهیلات رفاهی مانند سرویس بهداشتی.تلفن عمومی و آبخوری در این سالن الزامیست.
  • در این سایت ، ما بیش از هزاران پروژه طراحی و تحلیل سایت پلان، دیاگرام, ارائه نمونه مشابه داخلی و خارجی و … رندرینگ معماری را انجام داده ایم.
  • پلان این پایانه ها عموما دایره ای شکل بوده و مرکز پلان دارای تاکیدزیادی است.
  • همانطور كه مي دانيم يكي از مهمترين مسائلي را كه در تمامي عرصه هاي زندگي نقش مهمي را ايفا مي كند اقتصاد مي باشد و حتي پاي خود را در مكتب هاي جهاني و ايدئولوژي ها باز كرده است.

نحوه عملکرد پایانه در رابطه با سفرهایی که با پایانه در ارتباط است .اثرهای فراوانی که پایانه ها روی سیستم ترافیک و حمل و نقل شهری می گذارند . تدوین و انتشار معیارهای فنی در طراحی پایانه ها، نقطه شروعی است برای پرهیز از دوباره کاری ها و اعمال هماهنگی در سطح ملی و مرزهای مشترک با کشورهای هم جوار، اتصال و ارتباط با فعالیت های مختلف و پنجره اطلاعاتی خدمات شهری- منطقه ای می باشد. سایت VrayShop با 11 سال سابقه فعالیت،اولین و بزرگترین سایت خدمات آنلاین برای دانشجویان معماری است. در این سایت ، ما بیش از هزاران پروژه طراحی و تحلیل سایت پلان، دیاگرام, ارائه نمونه مشابه داخلی و خارجی و … رندرینگ معماری را انجام داده ایم.

این پروژه ترمینال مسافربری بصورت اختصاصی طراحی شده و یکی از محصولات ویژه وبسایت آرچینا میباشد. هدف ما فعالیت همچون سایر وب سایت های معماری و عمران نمی باشد , معمار98 حرفه ای تر عمل می کند. با همت و پشتکار تیم معماری 98 و همراهی شما عزیزان قصد داریم تا بزرگ ترین مرجع معماری و عمران باشیم. توجه به اين نكته مي باشد كه اين پايانه مسافربري كه ما مي خواهيم طراحي كنيم در كدام منطقه قرار گرفته و بررسي موقعيت جغرافيايي آن نسبت به ديگر نقاط مهم بازرگاني و تجاري و اجتماعي و … مي باشد.

سه بعدی پروژه پایانه مسافربری

دانلود پایان نامه ترمینال مسافربری با طراحی زیبا و اختصاصی | memarinavaz

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار