دوره بازاریابی و فروش اینترنتی افزایش بازدید + فروش نوین | آموزشگاه آپادانا تبریز

شما دارید برای آینده حرفه‌ای‌تان تصمیم می‌گیرید پس حق دارید که تمام جوانب را بررسی کنید. البته این به معنی آن نیست که ما در این دوره فقط حرف‌های کلی میزنیم. ما درباره تمام رسانه‌ها و کانال‌های فروش به شما توضیح خواهیم داد و نکاتی برای استفاده و نتیجه گرفتن از آنها به شما خواهیم گفت. اگر به دنبال ورود به دنیای اینترنت و کسب درآمد از طریق آن هستید، این مهمترین دوره‌ای است که باید بگذرانید.

دوره بازاریابی و فروش اینترنتی افزایش بازدید + فروش نوین | آموزشگاه آپادانا تبریز

هدف دوره آموزش بازاریابی بین الملل  توانمندسازی مهارت های بازاریابی در حوزه بین الملل، کشف و روش های ورود به این بازارها می باشد. با فراگیری این مجموعه آموزش ها شما بر تکنیک های انواع بازاریابی بین الملل تسلط پیدا کرده و دیگر برای صادرات انواع کالاها دغدغه چندانی ندارید. مدیریت بازاریابی فرآیند گسترش راهبرد ها و برنامه ریزی برای محصولات یا خدمات، تبلیغات، ترویج  ، فروش است تا به رضایت دلخواه مشتری برسند. در اواخر قرن بیستم مدیریت بازاریابی زیر شاخه ی مدیریت کسب و کار شد. شرکت اقیانوس آبی با ارائه آموزش و مشاوره مدیریت کسب و کار، به مدیران و کارآفرینان کمک می کند تا کسب و کارشان را در تمام حوزه ها رشد و توسعه دهند.

دکتر امیر اخلاصی

سلطه کوکاکولا بر صنعت نوشابه به قدری وسیع بود که شاید کمتر کسی پیش بینی می کرد که پپسی توان رقابت با این شرکت را داشته باشد. استراتژی های صحیح پپسی در بازاریابی، شناخت نیازهای مشتری و نقاط ضعف رقیب خود و استفاده از آنها باعث شد تا در نهایت سهم بازار این دو شرکت بسیار نزدیک به هم شده و بازار نوشابه جهان شاهد رقابت دو طرفه این دو غول صنعت نوشابه باشند. با حضور در دوره ستارگان فروش نیاز نیست دیگر در دوره های متعدد و گران شرکت کنید.

در صورتیکه مدرک کارشناسی ندارید باید وارد فرایند مصاحبه بشوید تا سوابق کاری و مدیریتی شما بررسی شوند. بهتر است یک داستان مدیریتی جذاب از پپسی و کوکاکولا را با هم بررسی کنیم تا به اهمیت مهارت‌های بازاریابی را بیشتر درک کنیم. با سرمایه گذاری در این دوره، براحتی در کمتر از 3 ماه چندین برابر درآمد خود را افزایش داده و به فرصتهای عالی شغلی و موفقیت در کسب و کار خواهید رسید. خیر، در این دوره تمامی مهارت هایی که تیم شما لازم دارد تا از یک فروشنده معمولی به یک فروشنده حرفه ای تبدیل شود، در دوره،  آموزش داده می شود. دوره ای که برگزارشد بسیار مفید و موثر بود و تفاوت بسیار زیادی با دوره هایی داشت که من قبلا گذروندم .

  • در اقتصاد پویا و رقابتی ما، بازاریابی فعالیت اصلی هر شرکت موفق است.
  • یک مشاور با تجربه که ابزارها و نحوۀ سنجیدن اثربخشی هر ابزار را بداند، به شما کمک می‌کند بودجۀ بازاریابی دیجیتالتان هدر نرود و در جای درست سرمایه‌گذاری شود.
  • یادگیری، می‌تواند یک کار کاملاً فردی و شخصی باشد ولی به تجربه به من اثبات شده، در یادگیری جمعی، اتفاقات مهمی می‌افتد.
  • دوره جامع مدیریت بازاریابی و مارکتینگ در سال 1401 تشکیل نمی شود.
  • در این دورۀ کاربردی و آنلاین، قدم به قدم، بازاریابی دیجیتال و کسب و کار آنلاین را با هم و در کنار هم یاد می‌گیریم.

خیراین دوره، دوره مدیریت بازاریابی داده محور است، یعنی در این استراتژی داده‌محوری را می‌آموزید و از تکنولوژی‌ها و ابزارها به صورت حداقلی برای پیاده‌سازی آن استفاده می‌کنیم. توصیه می‌شود سرفصل و بروشور دوره را به دقت بخوانید، ولی به صورت کلی شما از مبانی تا نقشه داده‌محوری بازاریابی را یاد می‌گیرید، یعنی می‌توانید استراتژی داده محور برای بازاریابی یک سازمان طراحی کنید. اگر دنبال پیدا کردن شغل یا گرفتن ارتقای شغلی در گروه شغلی بازاریابی و فروش هستید، بلد بودن جواب سوال بالا و بلد بودن نمایش عددی اون یه کاری می‌کنه که کارفرماها عاشق شما بشن، چون شما مستقیما دارید به شرکت سود می‌رسونید و اون رو رشد می‌دید. بله مقاله کاملی در زمینه تبلیغ نویسی حرفه ای و تدوین کمپین تبلیغاتی در محتوای بازاریابی اقیانوس آبی هست که میتونه خیلی به شما کمک کنه. در این مرحله یاد می‌گیریم پیامی که میخواهیم به مخاطبان و مشتریان انتقال بدهیم چیست و چگونه کسب و کارمان را معرفی کنیم. به این نوع از بازاریابی و فروش را در اصطلاح انگلیسی promotion می گویند که بیشتر دررابطه با توزیعات محصولاتی که فروش بیشتری را می خواهند به کار می آید.

رسالت مرکز آموزشهای آزاد:

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار