صفحه اصلی آناهیتا آسانسور کرمانشاه دارای پروانه طراحی و مونتاژ

مثلا قیمت آسانسور 8 نفره، بسیار بیشتر از قیمت آسانسور 4 نفره است، زیرا اصول طراحی و ساخت متفاوتی هم دارد. با وجود نوآوری و پیشرفت در سیستم جابجایی عمودی، می توانیم بدون در نظر گرفتن وزن، در چندین سطح به سرعت حرکت کنیم و مسیر حرکت خود در ساختمان را تغییر دهیم. در مورد آسانسور هایی که هر روز در مطب پزشک، مراکز خرید، محل کار، مدرسه و یا مکان های مورد علاقه خود استفاده می کنید، کمی فکر کنید. سفر و جابجایی با آسانسور ممکن است بخشی از زندگی هر روز شما باشد.

ارائه انواع آسانسور و پله برقی متناسب با نیاز شما

بين 1500 قطعه اي که آسانسور را تشکيل مي دهند ريلها قسمت ثابت آسانسور واکثر قطعات ديگر همه متحرک هستند . بنابراين ريلها حساس ترين قسمت بوده وبزرگترين نقش را در عملکرد درست کليه تجهيزات آسانسور بعهده دارند. به عنوان یکی دیگر از اجزای اصلی و مشترک آسانسورها، درب کابین است که به صورت خودکار باز و بسته می شوند.

  • ضمن این که این مدل از کابین ها با ارتفاع بیشتر از کابین های معمولی طراحی می شوند.
  • این نوع کابین همان‌طور که از نامش پیداست از ورقه‌های گالوانیزه مقاوم و ماندگار تهیه می‌شود.
  • در این سیستم همواره وزن وزنه‌ها ثابت و برابر هستند؛ به همین خاطر با وارد کردن نیروی بسیار کمی به هر طرف، سیستم جابه‌جا می‌شود.

آسانسورهای هیدرولیکی به‌دلیل کم بودن استهلاک و خرابی، نرمی حرکت و توانایی بالای حمل‌ونقل، امکان زیباسازی آسانسورها، عدم نیاز به موتورخانه و امنیت بالا، در مصارف خانگی و ساختمان‌های زیر پنج طبقه محبوبیت دارد. شرکت آسانسور و پله برقی آتیس با بیش از دو دهه تجربه در زمینه ی فروش و واردات آسانسورهای پکیج با به کار گیری نیرو های متخصص و همگامی با پیشرفت های روز دنیا موفق به برداشتن گام های موثر در صنعت آسانسور شده است. از سال 1357 کار خود را با تولید بالابرهای صنعتی آغاز نموده ایم و با توجه به گسترش ساخت و ساز و ضرورت تولید آسانسورهای مسافربر، برای اولین بار آسانسور نفربر خود را درسال 1368 نصب و راه‌اندازی کردیم.

سیستم ترمز اضطراری یا پاراشوت آسانسور از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که قسمت اصلی آن در زیر کابین نصب می‌شود. محرک فعالیت پاراشوت، سرعت بالای کابین هنگام بالارفتن یا پایین آمدن است که توسط گاونر به آن منتقل می‌شود. ترمز اضطراری با توجه به نحوه عملکرد، به انواع مختلفی از جمله پاراشوت لحظه‌ای، پاراشوت ضربه‌گیر و پاراشوت تدریجی تقسیم می‌شود که پاراشوت تدریجی نسبت به مدل‌های دیگر محبوبیت بیشتری نزد کاربران دارد. وزنه گالوانیزه آسانسور عاملی مؤثر در ایجاد تعادل در حرکت و سکون آسانسور محسوب می‌شود. این وزنه‌ها با اتصال به سیم بکسل متصل به کابین، از طریق فلکه موتور کنترل می‌شوند. به عبارتی این وزنه‌ها هنگام نوسان کابین به بالا و پایین سرعت آن را کنترل و از سقوط آن پیشگیری می‌کنند.

همچنین میتوانید دکمه های دیگر آسانسور را مانند دکمه ی باز یا بسته کردن در را بفشارید. گیر کردن در آسانسور میتواند برای افراد استرس شدیدی ایجاد کند اما باید بدانید که نباید به این استرس اجازه ی پیشروی دهید. این نوع از موتورها، بدون گیربکس هستند و در ساختمان آنها از آهنرباهای دائمی استفاده شده است. این موتورها اشکالات خود را دارند از جمله اینکه ممکن است بعد از مدتی به علت قطع و وصل لحظه‌ای برق به موتور آسیب رسد و از طرفی موجب اذیت شدن سرنشینان به دلیل شتاب و حرکت یک باره اتاقک شود. تصور اینکه این وسیله اختراعی مدرن است اشتباه محسوب میشود، در واقع این وسیله کاربردی از قرن‌ها پیش به صورت اولیه برای حمل افراد و وسایل استفاده میشد. در مفهوم علمی به این صورت تعریف میشود که اتاقک متحرکی است که از آن درجهت جابه‌جایی عمودی نفرات یا کالاها میان طبقات ساختمان استفاده میکنند.

تغییرات زیادی که در طراحی و شیوه نصب آسانسور و یا تغییراتی که در سیستم های الکترونیکی به وجود آمد، همگی در طی جنگ جهانی دوم ایجاد شدند. همچنین در سال 1887 درهای اتوماتیکی که از قسمت شفت آسانسور بسته می شدند وارد صنعت آسانسور شدند و تغییرات زیادی پدید آوردند. در سال 1846 آسانسور هیدرولیکی به وسیله ی مردی به اسم سر ویلیام آرمسترانگ اختراع گشت. از این وسیله ی هیدرولیکی، برای بارگیری انواع بارها در اسکله ها استفاده می کردند. نقطه ضعف این آسانسور هیدرولیک، عدم توانایی طی کردن ارتفاع زیاد بود. تنها در ارتفاعات کم می توانستند از این وسیله کاربردی استفاده نمایند.

صفحه اصلی آناهیتا آسانسور کرمانشاه دارای پروانه طراحی و مونتاژ در سیستم تک درب مانند تمام آسانسور های معمولی کابین دارای یک درب میباشد و مسافران از یک درب سوار و از همان درب و در همان سمت پیاده میشوند. از نظر جایگذاری و تعداد درب ها نیز میتوان به تک درب دو درب تونلی و دو درب مجاور یا اشاره نمود که در ادامه به توضیح آنها میپردازیم. جهت حرکت کابین در ارتفاع سکشن ها تا ارتفاع مورد نظر نصب شده و استوپر مکانیکی حد بالا بر روی سکشن بسته می شود. نوع برانکاردبر دارای ابعاد کوچکتری نسبت به آسانسورهای تخت بر هستند و برای جابه‌جایی بیماران بدون تخت و پرسنل بیمارستان استفاده میشود. الیشا گریوز اوتیس در سال 1852 اولین آسانسور ایمن برای انسان‌ها را ساخت.

این مدل از کابین ها با توجه به نیاز کاربران و سازندگان ساختمان طراحی می شوند. در این مدل از کابین ها موضوع دکور و تزیینات در اولویت قرار نمی گیرد. آسانسور کارگاهی متحرک یا سیار جهت نصب و استقرار نیاز به چاهک و یا چاله آسانسور نداشته و در هر مکان و پروژه ای به کار برده می بررسی شوند. آسانسور کارگاهی متحرک جهت نصب موقتی برای سازه های درون شهری مناسب بوده و در انواع آسانسور کارگاهی سیار صورت عمودی و آسانسور کارگاهی سیار جابه جایی به صورت افقی ارائه می گردد. از آسانسور کارگاهی متحرک اغلب برای حمل بارهای سنگین در کارخانه ها، تعویض چراغ های دکل ها و پاک سازی شیشه های برج ها استفاده می شود.

اجزای عمومی تشکیل دهنده دستگاه آسانسور

این امر به خاطر نرمی در زمان حرکت، خرابی آسانسور و استهلاک بسیار کم، توانایی جابه‌جایی بارهای بسیار سنگین، امکان ایجاد آسانسورهای زیبا و شیشه‌ای، عدم نیاز به موتورخانه در پشت‌بام و امنیت بسیار بالا در هنگام وقوع زلزله است. بازرگانی رایا آسانسور با تکیه بر 29سال تجربه در صنعت آسانسور ، اکنون به عنوان یکی از تخصصی‌ترین فروشگاه ها در زمینه فروش و تأمین آنلاین و حضوری قطعات آسانسور در کشور مطرح می باشد. آسانسور های کششی مانند اکثر آسانسور های دیگر دارای کابین،وزنه،نیروی محرکه،سیم بکسل آسانسور، تابلو فرمان و غیره هستند.

برندهای مختلفی سیستم های آسانسور را طراحی و تولید می کنند که ضروری است فقط محصولات برندهای معتبر که سابقه درخور توجهی در این حوزه دارند انتخاب و خریداری شود. به این منظور یکی از برندهای شناخته شده و معتبر که سیستم های آسانسور را در کیفیت بسیار بالا و قیمت نسبتا مناسب تولید و عرضه می کند، شرکت هیرو آسانسور است. در صورتی که این شرکت را برای خرید آسانسور انتخاب کنید، خریدی مطمئن خواهید داشت که بتواند نیازهای شما برای جابجایی را به بهترین نحو ممکن برآورده سازد. آسانسورها یکی از پرکاربردترین و ضروری ترین تجهیزات مورد استفاده در بسیاری از ساختمان ها می باشد که اصلی ترین نقش آن نیز جا به جایی افراد بین طبقات مختلف می باشد. امروزه شرکت ها و برندهای بسیار زیادی را می توانید مشاهده کنید که هر یک از آنها به دنبال ساخت و طراحی بهترین انواع این محصولات هستند. شما نیز می توانید با توجه به تعداد طبقات ساختمان خود و بودجه ای که در اختیار دارید، یکی از مناسب ترین و بهترین این تجهیزات را تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار