قیمت کباب پز گازی و ذغالی با بیش از 10 مدل مختلف هانیستا | villasaze

با ریختن آب در سینی که زیر چدن‌ها قرار گرفته دیگر از دود خبری نخواهد بود. از این رو می‌توانید از این مدل در منازل و آپارتمان‌ها نیز استفاده کنید. دور از واقعیت نیست اگر بگوییم داشتن چنین وسیله‌ای در هر آشپزخانه‌ یا بالکنی و تراسی، جزو ملزومات به شمار می ‌رود. مثلا برای استفاده ‌های معمولی، می‌توانید از مدل ‌های روگازی استفاده کنید و مدل‌های تاشو را برای سفر تهیه کنید.

از این رو هم برای استفاده در محیط منزل و آپارتمان مناسب است و هم برای تفریح و گردش و داخل باغ‌ها. همان طور که پیش تر هم اشاره کردیم؛ انواع مختلفی از کباب پز ها وجود دارند. هنگام انتخاب بهترین کباب پز، اولین ویژگی که باید به آن دقت کنید این است که بدنه مورد نظرتان با کیفیت بوده و مقاومت و استحکام بالایی داشته باشد. یکی از معیارهایی که در عمر مفید کباب پز گازی شما بسیار تعیین کننده و مهم است، جنس بدنه می باشد. اگر بدنه شما مقاومت بالایی داشته باشد؛ عمر مفید کباب پز شما نیز به همان نسبت بالاتر خواهد بود. کباب پز های رومیزی معمولاً در فضای سرپوشیده و داخل منزل مورد استفاده قرار می کباب پز گازی گیرند .

  • کباب پزهای برقی نیز همان طور که از نام آن ها پیداست، از برق به عنوان منبع انرژی خود استفاده می کنند.
  • به همین صورت می ‌توان الگوهایی برای کباب پز های مختلف تعیین کرد .
  • یکی از مشکلات اصلی به هنگام خرید کباب پز محدودیت طرح این محصولات می باشد .
  • شعله های بیشتر به شما انعطاف پذیری بیشتری را نیز می‌دهند، به طوری که اگر استیک و مرغ را همزمان کباب کنید می‌توانید هر کدام را روی حرارت متفاوتی بپزید.
  • از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد کباب پز خانگی، پخت انواع کباب در فر با درجه حرارت‌های مختلف با کیفیت فوق العاده می‌باشد.
  • این مواد ورق فلز و فولاد ضد زنگ هستند و به ترتیب با هزینه و کیفیت متفاوت در بازار ارائه می‌شود.

برای کسانی که عاشق ذغال کباب هستند ، مدل هایی وجود دارد که روی هر شعله یک تکه چدن قرار می دهند. چدن با گرم شدن مانند زغال قرمز می شود و از سوختن کباب ها با حرارت یکنواخت جلوگیری می کند. اکثر منقل‌های گازی قابل حمل هستند که بر روی پایه های چرخدار ساخته شده‌اند. اینکه کدام مدل را انتخاب می‌کنید به ظرفیت پخت، ویژگی ها و بودجه مناسب شما بستگی دارد.

کباب پز رومیزی شعله وران مدل 6 شعله

کباب پز گازی از جمله طراحی مدرن و راحت این وسیله است که به دلیل استفاده راحت جزء پر کاربردترین مدل کباب پز قرار گرفته است. لازم بذکر است کباب پز های گازی پایه دار علاوه بر مدل استیل و نیمه استیل می توانند دارای دو مدل دیگر باشند که با توجه به خاصیت ثابت یا متحرک بودن پایه های آن تعریف می شوند. اکثر تجهیزات آشپزخانه صنعتی به دلیل اینکه متناسب با نیاز مشتری و به صورت سفارشی تولید می شوند دارای مدل های مختلف هستند .

بهترین مدل کباب پز مسافرتی چیست ؟

قیمت کباب پز گازی و ذغالی با بیش از 10 مدل مختلف هانیستا | villasaze

اگر با انواع کباب پز صنعتی و ویژگی های هر یک آشنایی ندارید تا انتهای این مطلب با ابتکار استیل همراه باشید. ما در این مقاله تصمیم داریم در خصوص کباب پز صنعتی و انواع آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. کباب پزهای تاشو و ایستاده فضای کمی را اشغال می کنند و در هر نوع محیطی اعم از سر بسته و سر باز قابل استفاده می باشند. این نمونه بیشتر برای مسافرت، پیک نیک و طبیعت گردی مناسب هستند. خرید این مدل از نظر اقتصادی نیز کاملا مقرون به صرفه می باشد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار