9 کفش برتر مخصوص دویدن : نیازکو نماد اصیل کفش تبریز 9 کفش برتر مخصوص دویدن | asilbekharid

بر این اساس معمولاً بهتر است از استفاده از کفش‌هایی که «بیش‌از‌حد پیچ‌خورده و خمیده» هستند، خودداری کنید. در عوض، بهتر است به دنبال یک کفش با پاشنه محکم و زیره‌های میانی EVA با چگالی مناسب باشید که کفش را تثبیت می‌کند. اگر اولین باری که کفش را پوشیده‌اید احساس ناراحتی کردید، حرکت کنید و اگر باز هم خوب نبود آن را نخرید.

رشیدی‌کوچی: عملکرد مافیای خودرو خیلی خوب بوده / قیمت خودروهای کارکرده خارجی در ایران ۱۰ برابر دنیاست

اما فروشگاه کتونی این بخش را برای معرفی بهترین برند کفش رانینگ در نظر گرفته است. کفش مناسب دویدن ویژگی هایی دارد که ما این ویژگی ها را در هنگام انتخاب کفش ورزشی باید در نظر داشته باشم. کفش اورجینال تریل رانینگ نایک ایر زوم پگاسوس Nike Air Zoom Pegasus 36 Trail Running Shoe 
این به جذب ضربه کافی و انعطاف پذیری در برابر ضربه های پاشنه پا می افزاید تا استرس های تکراری کمتری بر بدن وارد شود. همچنین اگر در مکانی زندگی می کنید که به شما امکان می دهد دویدن خود را بین مسیر و خیابان ترکیب کنید، بسیار مفید هستند.

راهنمای خرید کفش مناسب برای دویدن

راه دیگر هم این است که فرسودگی و ساییدگی روی کفش‌های خود را زیر نظر بگیرید و ببینید کفش‌هایتان معمولا چگونه آسیب می‌بینند. در ادامه نحوه‌ی تشخیص نوع راه رفتن را از روی نوع ساییدگی کفش‌ها آورده‌ایم. این کفش دارای میانه ضخیم تری است اما همچنان برای دویدن در جاده به اندازه کافی سبک می باشد. همچنین دارای بالشتک متوسط ​​با دو لایه مش برای خنک نگه داشتن پا هنگام هر فعالیتی است. من همیشه کفش دویدن رو از برند نایکی انتخاب میکردم اما به علت بالا رفتن قیمت ها تصمیم گرفتم یک بار هم مارک ۳۶۱ درجه رو امتحان کنم، الان که نظر میدم از انتخابم راضی هستم، کیفیت و راحتی در حین دویدن حس میشه.

کفش پیاده روی و دویدن باید راحتی، پشتیبانی و جذب شوک مناسب، استحکام و انعطاف‌پذیری بالایی داشته https://www.asilbekharid.com/ باشند. کتونی‌های مخصوص دویدن و پیاده روی دارای سطحی صاف و برخوردار از کفی نرم برای جذب شوک‌ها هستند. همچنین استحکام و انعطاف‌پذیری لازم را برای پیاده‌روی و دویدن در سطوح سخت فراهم می‌نمایند. اگر بیشتر در مسیرهای بیرون از شهر و سطوح طبیعی پیاده‌روی می‌کنید، کفش‌های تریل رانینگ (Trail Running Shoes) ممکن است بهترین گزینه برای‌تان باشند.

  • ‌امیدواریم مطالب این مقاله، کمک بزرگی برای یافتن پاسخ‌های سؤالات در رابطه با کفش تردمیل باشد.
  • بیشتر مربیان و ورزشکاران حرفه‌ای در خصوص استفاده از این دستگاه، پیشنهاد خرید کفش مناسب تردمیل را می‌دهند.
  • شما می‌توانید با پوشیدن این کفش به‌خوبی روی مسیرهای هموار از جمله آسفالت و تردمیل بدوید و فرم مناسب پاها را هنگام دویدن حفظ کنید تا آسیبی به انگشتان و مفاصل پا وارد نشود.
  • برای پاهایی با پروناسیون خنثی ، بهتر است به دنبال کفش های خنثی باشید.

9 کفش برتر مخصوص دویدن : نیازکو نماد اصیل کفش تبریز 9 کفش برتر مخصوص دویدن | asilbekharid

زیره این کفش انعطاف‌پذیر است و باعث می‌شود حرکات برای افراد راحت‌تر شود. دقت داشته باشید، کفشی که برای پیاده روی و یا دیودن انتخاب می‌کنید باید دوخت مناسبی داشته باشد؛ زیرا فعالیت و تحرک شما بیشتر است و احتتمال باز شدن دوخت کفش بسیار بالا است. زیره میانی این کفش FuelFoam است که از وزن بسیار محدودی برخوردار است؛ این زیره ایده آل‌ترین جنس برای کفش‌های رانینگ است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار